2023

15. 7. (sobota) Blue Style Prima Fest, Šiklův mlýn, Zvole, 11:30


22. 6. (čtvrtek) MŠ Havaj, Praha

15. 6. (čtvrtek) MŠ Chrudim

14. 6. (středa) MŠ Šiškova, Praha

3. 6. (sobota) Městské slavnosti, Žlutice


27. 5. (sobota) moderování, Dětská Porta

26. 5. (pátek) MŠ Slavonice


30. 4. (neděle) Čarodějnice, Polná, 18 hod.

26. 4. (středa) Malá etiketa, ZŠ Vybíralova, Praha


30. 3. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, ZŠ Vybíralova, Praha

12. 3. (neděle) Sněhulákoviny, KD Teplice, 10 a 14 hod.

10. 3. (pátek) Hrátky s češtinou, KC Horní Počernice

9. 3. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, KC Horní Počernice

7. 3. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: spisovatel a paleoartist Jan Sovák), 17 - 20 hod.

1. 3. (středa) Hrátky s češtinou, KC12, Praha


28. 2. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: fyzička Jitka Houfková), 17 - 20 hod.

25. 2. (sobota) Karneval, Stará Lysá, 15 hod.

21. 2. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: popularizátor kosmonautiky Milan Halousek), 17 - 20 hod.

14. 2. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: historička Veronika Válková), 17 - 20 hod.

7. 2. (úterý) Klub Rádia Junior (Recyklohraní, host v 19 hod.: odborník na recyklaci Miloš Polák), 17 - 20 hod.


20. 1. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: psycholožka Markéta Čermáková), 17 - 20 hod.

17. 1. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: odborník na lasery Jan Pilař), 17 - 20 hod.

10. 1. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: astronom Pavel Suchan), 17 - 20 hod.

3. 1. (úterý) Klub Rádia Junior (host v 19 hod.: biolog Vladimír Krylov), 17 - 20 hod.

2022

20. 12. (úterý) Klub Rádia Junior (host: astronom Vladimír Slezák), 19 hod.

20. 12. (úterý) Odpolední vysílání, ČRo Rádio Junior, 16 hod.

19. 12. (pondělí) Sněhulákoviny, Klatovy, 15 hod.

15. 12. (čtvrtek) Moderování akce Kroužkování, Staroměstské nám., Praha, 14 hod.

13. 12. (úterý) Klub Rádia Junior (host: historik Josef Kramář, povídání o poštovní historii), 19 hod.

12. 12. (pondělí) Sněhulákoviny, MŠ Březnice

10. 12. (sobota) Čertoviny, Stará Lysá

6. 12. (úterý) Čertoviny, MŠ Prosek, Praha

5. 12. (pondělí) Čertoviny, MŠ Havaj, Praha

4. 12. (neděle) Čertoviny, Travčice, 15 hod.

3. 12  (sobota) Čertoviny, D Klub, Plzeň, 16 hod. 

2. 12. (pátek) Čertoviny, firemní akce, Praha

1. 12. (čtvrtek) Čertovská nadílka pro děti, ČRo


30. 11. (středa) Sněhulákoviny, Bor u Tachova

30. 11. (středa) Ranní restart, Rádio Junior, ČRo, 6 - 8 hod.

29. 11. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior + Klub Rádia Junior, ČRo, 16 - 19 hod.

27. 11. (neděle) moderování slavnostního rozsvěcení adventního stromu pro SOS Dětské vesničky, Hradčanské náměstí, Praha 1, 16.30

22. 11. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior + Klub Rádia Junior, ČRo, 16 - 19 hod.

15. 11. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior + Klub Rádia Junior, ČRo, 16 - 19 hod.

10. 11. (čtvrtek) Malá etiketa, KC 12, Praha

9. 11. (středa) Malá etiketa, KC 12, Praha

8. 11. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo, 19 hod.


10. 10. (pondělí) Kdo ukradl pohádku, divadelní představení Rádia Junior, Prix Bohemia Olomouc

4. 10. (úterý) Klub Rádia Junior, host: Jan Spratek a Honza Herzig (o vesmíru), 19 hod.

4. 10. (úterý) moderování křtu knihy pro děti (Denisa Kimlová - Kůň do města), Toulcův Dvůr, 16 hod. 

4. 10. (úterý) MŠ a ZŠ Újezd u Cerhovic, 9 hod.

3. 10. (pondělí) Soběslav, 15 hod.

24. 9. (sobota) Popletené čarohrátky, Nejdek, 15 hod.

20. 9. (úterý) Klub Rádia Junior, host: Halina Šimková, genetička, ČRo Rádio Junior, 19 hod.

13. 9. (úterý) Klub Rádia Junior, host: Václav Marhold, herec, projekt Hajaja živě, ČRo Rádio Junior, 19 hod.

6. 9. (úterý) Klub Rádia Junior, host: Jitka Houfková, učitelka fyziky, ČRo Rádio Junior, 19 hod.

1. 9. (středa) Vítání školy, ZŠ Lázně Bělohrad