2018

5. 12. (středa) Čertoviny, MŠ Havaj, Praha 5, 9:30

 

20. 9. (čtvrtek) Zahradní slavnost, MŠ Praha 8, 16 hod.

1. 9. (sobota) moderování, Dolní Beřkovice

 

14. 8. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior, 16 - 19 hod.

13. 8. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior, 16 - 19 hod.

11. 8. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

3. 8. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, 16 - 19 hod.

 

29. 7. (neděle) Třtěnice, 15 hod.

28. 7. (sobota) Festnefest, Jaroměř, 14 hod. 

20. 7. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

19. 7. (čtvrtek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

18. 7. (středa) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

17. 7. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

16. 7. (pondělí) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

 

30. 6. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

29. 6. (pátek) Klub Rádia Junior, ČR Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

29. 6. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, 16 - 19 hod.

27. 6. (středa) Moderování zahradní slavnosti, Dino School Of Prague, Praha, 15 hod.

24. 6. (neděle) Klub Rádia Junior, ČR Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

23. 6. (sobota) Popletené čarohrátky, Kostelec nad Labem, 17:15

22. 6. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, 16 - 19 hod.

21. 6. (čtvrtek) Pasování předškoláků, MŠ Havaj, Praha 5, 15 hod.

16. 6. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

10. 6. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod. 

6. 6. (středa) Pasování předškoláků, MŠ Šiškova, Praha, 15 hod.

5. 6. (úterý) Pasování předškoláků, MŠ Lodička, Šestajovice, 15 hod.

4. 6. (pondělí) Zahradní slavnost, MŠ Praha 8, 10.30

3. 6. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

2. 6. (sobota) Den dětí, Nová Role, 14 hod.

 

31. 5. (čtvrtek) Den s Českým rozhlasem, MFF Zlín

30. 5. (středa) Dětský den, zahradní slavnost MŠ, Praha 9, 15 hod.

27. 5. (neděle) Moderování firemní akce a vystoupení, Zvole nad Perštejnem

26. 5. (sobota) Moderování akce, Liberec

20. 5. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

19. 5. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

19. 5. (sobota) Den s Českým rozhlasem, Praha

14. 5. (pondělí) Cestička za pohádkou, ZŠ Vybíralova, Praha

5. 5. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

 

26. 4. (čtvrtek) Vystoupení na Perníkovém festivalu, Pardubice, 12 hod. 

25. 4. (středa) Klub Rádia Junior (host - ředitel ZOO Praha Miroslav Bobek), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

23. 4. (pondělí) Pragtet pro školy, Vlašim

21. 4. (sobota) Klub Rádia Junior (Kdo má teplotu?), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

20. 4. (pátek) Klub Rádia Junior (host - dětský soubor Hořeňáček z Lázní Bělohradu), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

15. 5. (neděle) Klub Rádia Junior (host - Veronika Hájková), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

10. 4. (úterý) Dopravka s Dopravkou, MŠ Svinaře, 8:30 

4. 4. (středa) Hrátky s češtinou, Praha, 9 a 10:30

1. 4. (neděle) Klub Rádia Junior (Jaro), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

 

28. 3. (neděle) Klub Rádia Junior (o dinosaurech s Honzou Sovákem), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

27. 3. (úterý) Hrátky s češtinou, ZŠ Šestajovice, 9 a 10.30

26. 3. (pondělí) Two Voices, ZŠ Šestajovice, 9 a 10.30

21. 3. (středa) Vystoupení Rádia Junior, Prix Bohemia, Olomouc

18. 3. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

17. 3. (sobota) Klub Rádia Junior (o jaru), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

17. 3. (sobota) Karneval, Šestajovice, 15 hod.

10. 3. (sobota) Klub Rádia Junior (o Vltavě), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod. 

9. 3. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

7. 3. (středa) Hrátky s češtinou, Ledeč nad Sázavou

6. 3. (úterý) Klub Rádia Junior (o princeznách s Veronikou Válkovou), ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

4. 3. (neděle) Narozeniny Rádia Junior, ČRo, Vinohradská 12, Praha 2, 10 - 16 hod.

 

25. 2. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

18. 2. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

16. 2. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

10. 2. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

9. 2. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

2. 2. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

 

28. 1. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

22. 1. (pondělí) Malá etiketa, KC Klánovice, 9 a 10.30

21. 1. (neděle) Malá etiketa, KC Klánovice, 16 hod.

26. 1. (pátek) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod.

25. 1. (čtvrtek) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod.

24. 1. (středa) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod.

23. 1. (úterý) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod.

13. 1. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

12. 1. (pátek) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod.

9. 1. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

 

2017 

9. 12. (sobota) Čertoviny, Bílina u Teplic, 14 hod.

8. 12. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

5. 12. (úterý) Mikulášská besídka, MŠ Havaj, Praha, 9.30

4. 12. (pondělí) Čertovská nadílka, Český rozhlas, 16 hod.

4. 12. (pondělí) Mikulášská besídka, ZŠ Vybíralova, 9 hod.

2. 12. (sobota) moderování vánoční besídky firmy BMW Invelt Praha

 

29. 11. (středa) MŠ Seznámek, Praha 5, 10 hod.

22. 11. (středa) Křest kalendáře pro Klokánek Hostivice, Staré purkrabství na Vyšehradě, Praha 2, 17 hod.

12. 11. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

6. 11. (pondělí) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod

 

23. 10. (pondělí) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod

22. 10. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

5. 10. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

5. 10. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, Újezd u Cerhovic, 9 hod.

4. 10. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

3. 10. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo,  6 - 10 hod.

 

28. 9. (čtvrtek) Kabaret u dvou tet, Pohřebačka, 10.15

24. 9. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

22. 9. (pátek) Dopravka s Dopravkou, Evropský týden mobility, Praha 5, 10 hod.

15. 9. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

14. 9. (čtvrtek) Rádio Junior na cestách, Jičín - město pohádky, 10 hod. 

13. 9. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

12. 9. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

11. 9. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

10. 9. (neděle) Den seniorů, Žofín, Praha

 

24.8.. (čtvrtek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

23.8.. (středa) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

22.8.. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

21.8.. (pondělí) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

18. 8. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

17. 8. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

9. 8. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

8. 8. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

7. 8. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

 

22. 7. (sobota) Zpívací písničky, Domov sv. Josefa, Žíreč

14. 7. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

13. 7. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

12. 7. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

11. 7. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

10. 7. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

 

29. 6. (čtvrtek) Vítání prázdnin, Plzeň 

23. 6. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, 15 - 19 hod. 

21. 6. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior, 15 - 19 hod.

20. 6. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior, 15 - 19 hod.

18. 6. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

16. 6. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

16. 6. (pátek) Odpolední vysílání Ráda Junior, 15 - 19 hod.

10. 6. (sobota) Dětská Porta, Ostrava

8. 6. (čtvrtek) Pasování předškoláků, MŠ Fialka, Praha 16 hod. 

7. 6. (středa) Zahradní slavnost, MŠ Šiškova, Praha, 15 hod. 

6. 6. (úterý) Pasování předškoláků, MŠ Pohádka, Šestajovice, 15 hod. 

5. 6. (pondělí) Pasování předškoláků, MŠ Ďáblice, Praha, 15 hod.

4. 6. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

4. 6. (neděle) Zpívací písničky, Praha 8, 16 hod.

1. 6. (čtvrtek) Rádio Junior na cestách v rámci Filmového festivalu, Zlín

 

27. 5. (sobota) Zpívací písničky, Přední Kopanina, 16 hod.

27. 5. (sobota) Kabaret, Varnsdorf, 10 hod.

26. 5. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, 15 - 19 hod.

20. 5. (sobota) Zpívací písničky, Městské slavnosti Všeruby, 11 hod. 

19. 5. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, 15 - 19 hod.

15. 5. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior, 15 - 19 hod. 

9. 5. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

8. 5. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

7. 5. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod. 

6. 5. (sobota) Pražský maraton, vystoupení pro děti

5. 5. (pátek) Malá etiketa, ZŠ Vybíáralova, Praha 8

 

30. 4. (neděle) Čarodějnice, Polná, 18 hod. 

26. 4. (středa) vystoupení na soutěži dětských pěveckých sborů, Pardubice

24. 4. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

23. 4. (neděle) Strollering, Horoměřice

20. 4. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

18. 4. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior, ˇCRo, 6 - 10 hod.

16. 4. (neděle) Zpívací písničky, Uhřiněves

15. 4. (sobota) Zpívací písničky, Uhřiněves

11. 4. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

7. 4. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

6. 4. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

5. 4. (středa) Dětská pěvecká soutěž Slavíček, Nová Paka

4. 4. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

1. 4. (sobota) Vítání jara, park Portheimka, Praha 5, 13 - 17 hod.

 

26. 3. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

24. 3. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

23. 3. (čtvrtek) Rádio Junior na cestách, Pevnost poznání, Olomouc, 10 hod.

22. 3. (středa) Rádio Junior na cestách, Pevnost poznání, Olomouc, 10 hod. 

20. 3. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

17. 3. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior, ČRo, 6 - 10 hod.

16. 3. (čtvrtek) Cestička z pohádkou, MŠ Fialka, 9..30

15. 3. (středa) Hrátky s češtinou, ZŠ Vybíralova, Praha, 9 a 10.30

14. 3. (úterý) Zpívací písničky, MŠ Svinaře

12. 3. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

11. 3. (sobota) Karneval, Šestajovice, 15 hod. 

8. 3. (středa) Hrátky s češtinou, KC "12", Praha, 9 a 10.30

7. 3. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

7. 3. (úterý) Křest CD Zpívací písničky 2, Český rozhlas, 10 hod. a 16 hod.

5. 3. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

4. 3. (sobota) D klub, Plzeň

2. 3. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, KC Horní Počernice, 9 hod.

1. 3. (středa) Hrátky s češtinou, KC Horní Počernice, 9 hod.

 

19. 2. (neděle) Moderování Masopustu, Praha 5, 13 - 17 hod.

16. 2. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

12. 2. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

7. 2. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

6. 2. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

5. 2. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

3. 2. (pátek) Sama doma, povídání o CD Zpívací písničky 2 pro Českou televizi, 13 hod.

 

15. 1. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

13. 1. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

12. 1. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

8. 1. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

5. 1. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

3. 1. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

3. 1. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

2. 1. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

 

31. 12. (sobota) Silvestrovský Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka

20. 12. (úterý) Sněhulákoviny, Kroměříž, 14 hod. 

11. 12. (neděle) Sněhulákoviny, Chlumec nad Cidlinou, 12 hod.

10. 12. (sobota) Čertoviny, Stará Lysá, 15 hod.

8. 12. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

7. 12. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

5. 12. (pondělí) Čertovské nadělení, MŠ Praha, 9.30

4. 12. (neděle) Sněhulákoviny, Dolní Beřkovice, 16 hod.

4. 12. (neděle) Sněhulákoviny, Chomutov, 10 hod.

3. 12. (sobota) Čertovské nadělení, NG Nová Louže, Ústí nad Orlicí, 11 a 15.30

2. 12. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

1. 12. (čtvrtek) Mikulášská besídka, ČRo Praha, 17 hod.

 

20. 11. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

18. 11. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

15. 11. (úterý) Cestička za pohádkou, MŠ Praha, 9.30

12. 11. (neděle) Křest CD "Indonésie" (společná písnička s Tonyou Graves), Říčany, 15 hod.

11. 11. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

8. 11. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

7. 11. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

6. 11. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

 

22. 10. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

17. 10. (pondělí) Zpívací písničky, Klánovice, 9 a 10.30

16. 10. (neděle) Zpívací písničky, Klánovice, 16 hod.

14. 10. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

11. 10. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

9. 10. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

7. 10. (pátek) Two Voices, výchovný koncert, KD Horní Počernice

5. 10. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

4. 10. (úterý) Cestování s Rádiem Junior, Prix Bohemia Radio, Olomouc, 10 hod.

2. 10. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

1. 10. (sobota) Klub Rádia Junior, 12 dárků pro Hajaju, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

 

26. 9. (pondělí) Ta naše písnička, Horní Počernice, 10 hod.

18. 9. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

18. 9. (neděle) „Hodíme se do pohody, špacírujem kolem vody“,  Rádio Junior na cestách, Plzen, 14.30 a 15.30

16. 9. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

12. 9. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

6. 9. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

4. 9. (neděle) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

2. 9. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

 

31. 8. (středa) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

29. 8. (pondělí) Klub Rádia Junior, Linka důvěry, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

28. 8. (neděle) Česká Skalice, 14.15

27. 8. (neděle) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, hostem bude bicistka Markéta Mazourová, 19 hod. (živě)

27. 8. (sobota) Žernov, 15 hod.

17. 8. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

16. 8. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

12. 8. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 7 - 11 hod.

11. 8. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

6. 8. (sobota) Klub  Rádia Junior, 12 dárků pro Hajaju, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

4. 8. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

3. 8. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

2. 8. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

1. 8. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

 

31. 7. (neděle) Třtěnice, 15 hod.

24. 7. (neděle) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, hostem bude harfistka Zbyňka Šolcová, 19 hod. (živě)

21. 7. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

20. 7. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

19. 7. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

10. 7. (neděle) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

 

29. 6. (středa) Zpívací písničky, Plzeň

28. 6. (úterý) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

27. 6. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

26. 6. (neděle) Fajnpark, Chlumec nad Cidlinou

25. 6. (sobota) Dopravní výchova, Nošovice

24. 6. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

21. 6. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

20. 6. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 06 - 10 hod.

19. 6. (neděle) Moderování TenTaTo Festivalu, Střelecký ostrov, Praha, 13 - 21.30

17. 6. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

16. 6. (čtvrtek) Zpívací písničky, MŠ Louny, 16 hod.

15. 6. (středa) Pasování předškoláků, MŠ Ďáblice, 15.30

9. 6. (čtvrtek) Pasování předškoláků, MŠ Benešov, 16 hod.

7. 6. (úterý) Pasování předškoláků, MŠ Šestajovice, 15 hod.

7. 6. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

6. 6. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

4. 6. (sobota) Zpívací písničky, Lázně Kynžvart

2. 6. (čtvrtek) Pasování předškoláků, MŠ Šiškova, Praha, 15 hod.

 

31. 5. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

30. 5. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior, ČRo, 15 - 19 hod.

29. 5. (neděle) Fajnpark, Chlumec nad Cidlinou

28. 5. (sobota) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

25. 4. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

23. 4. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

20. 5. (pátek) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)

19. 5. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

17. 5. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

16. 5. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

 

30. 4. (sobota) Čarodějnice, České Budějovice, 17 hod.

28. 4. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

27. 4. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

18. 4. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

12. 4. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

11. 4. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

7. 4. (čtvrtek) Dopravní výchova, MŠ Fialka, Praha, 9.30

2. 4. (sobota) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

 

28. 3. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod. 

15. 3. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

15. 3. (úterý) Hrátky s češtinou, KC12, 9 hod.

14. 3. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

12. 3. (sobota) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

11. 3. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

9. 3. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

5. 3. (sobota) Karneval, Osek u Milevska, 14.30

2. 3. (středa) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

1. 3. (úterý) Odpolední narozeninové vysílání Rádia Junior ČRo, 13 - 16 hod.

 

29. 2. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

27. 2. (sobota) Klub  Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

16. 2. (úterý) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. 

12. 2. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

11. 2. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

10. 2. (středa) Karneval, MŠ Praha 5, 10 hod.

9. 2. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

8. 2. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

2. 2. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

 

30. 1. (sobota) Děti dětem, moderování akce a koncert, Palác kultury, Praha

21. 1. (čtvrtek) Ta naše písnička, KC12, Praha

15. 1. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

13. 1. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

12. 1. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

11. 1. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

9. 1. (sobota) Klub Rádia Junior, Hajajoviny, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod.

5. 1. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

4. 1. (pondělí) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 15 - 19 hod.

 

2015 ----------------------------------------------------------------------

26. 12. (sobota) Klub Rádia Junior, Dvojka, 19 hod.

18. 12. (pátek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 14 - 18 hod.

17. 12. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 14 - 18 hod.

15. 12. (úterý) křest CD do Sýrie za pohádkou, MŠ Ohradní, 15 hod.

9. 12. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 14 - 18 hod.

5. 12. (sobota) Čertovské nadělení, Rudoltice, 16 hod. 

4. 12. (pátek) Klub Rádia Junior, živé vysílání, ČRo Dvojka, 19 hod.

 

28. 11. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka, 19 hod.

28. 11. (sobota) Nehvizdy, 17 hod.

28. 11. (sobota) MŠ Havaj, Praha, 13 hod.

26. 11. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

25. 11. (středa) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 14 - 18 hod.

24. 11. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

23. 11. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

20. 11. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

19. 11. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 14 - 18 hod.

17. 11. (úterý) vernisáž výstavy, Galerie Sladovna, Písek, 17 hod.

13. 11. (pátek) Hrátky s češtinou, KD Krakov, Praha

8. 11. (neděle) účast v porotě oblastního kola dětské pěvecké soutěže Brána, Zaječov

 

30. 10. (pátek) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior (živě), 19 hod.

26. 10. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

23. 10. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

22. 10. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

21. 10. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

20. 10. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

19. 10. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

17. 10. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

 

24. 9. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

23. 9. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

22. 9. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

21. 9. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

17. 9. (čtvrtek) Rádio Junior na cestách, festival MeetFactory, Praha

14. 9. (pondělí) Rádio Junior na cestách, Polešovice (představení pro vítěznou školu v soutěži Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV.)

12. 9. (sobota) Klub Rádia Junior s podtitulem Velké objevy malých, ČRo Dvojka a Rádio Junior, 19 hod.

11. 9. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

10. 9. (čtvrtek) Rádio Junior na cestách, Odpoledne se Světluškou, Klatovy, 15.30

10. 9. (čtvrtek) Jičín - město pohádky, Den s Českým rozhlasem, 10 hod.

8. 9. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

7. 9. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

 

26. 8. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 7 - 10 hod.

25. 8. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 7 - 10 hod.

24. 8. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 7 - 10 hod.

23. 8. (neděle) Rádio Junior na cestách, Letní Letná, Praha, 12.30

22. 8. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 7 - 10 hod.

21. 8. (čtvrtek) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 14 - 18 hod.

9. 8. (neděle) Zpívací písničky, Liberec, 11 hod.

5. 8. (středa) Zpívací písničky, park u MKD, Mělník, 16 hod.

 

27. 6. (sobota) Mimoň, 10 hod.

24. 6. (středa) MŠ Zlatníky

18. 6. (čtvrtek) MŠ Praha 8

17. 6. (středa) MŠ Šiškova, Praha

16. 6. (úterý) MŠ "U kohoutka Sedmipírka", Benešov, 15 hod.

14. 6. (neděle) Den dětí, Dřevčice, 16.15

11. 6. (čtvrtek) Vernisáž soutěže Malujeme po síti, 15 hod.

11. 6. (čtvrtek) Dopravka s Dopravkou, KD Průhon, Praha 6

10. 6. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

9. 6. (úterý) Rádio Junior na cestách, ČRo Praha

8. 6. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

5. 6. (pátek) Lázně Kynžvart, 19 hod.

3. 6. (středa) MŠ Ďáblice, 15.30

2. 6. (úterý) Zahradní slavnost a pasování prvňáčků, MŠ Lodička, Šestajovice, 15 hod.

1. 6. (pondělí) Rádio Junior na cestách, Zlín

 

29. 5. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

28. 5. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

27. 5. (středa) MŠ Benešov

26. 5. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

25. 5. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

19. 5. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

15. 5. (pátek) Rádio Junior na cestách, Svět knihy, Praha

14. 5. (čtvrtek) Rádio Junior na cestách, budova ČRo, Praha

12. 5. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

11. 5. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

5. 5. (úterý) Odpolední vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

 

30. 4. (čtvrtek) Čarodějnické vystoupení, Krásná louka, Mladá Boleslav, 18 hod.

25. 4. (sobota) Zpívací písničky, MŠ Sluníčko, Mladá Boleslav, 11 hod. 

23. 4. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, KC 12, Praha, 10 hod.

22. 4. (středa) MŠ Fialka, Praha, 9.30

19. 4. (neděle) Nedělní Klub Rádia Junior, CRo Dvojka, 19 hod.

17. 4. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

16. 4. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

15. 4. (středa) Dopravka s dopravkou, 10 hod.

13. 4. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6  - 10 hod.

11. 4. (sobota) Sobotní Klub Rádia Junior, CRo Dvojka, 19 hod.

7. 4. (úterý) Rádio Junior na cestách, Plzeň

5. 4. (neděle) nádvoří zámku Klášterec nad Ohří, 14 hod.

3. 4. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

2. 4. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

 

30. 3. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

28. 3. (sobota) Sobotní Klub Rádia Junior, CRo Dvojka, 19 hod.

20. 3. (pátek) Zpívací písničky, MŠ Ďáblice, 10 hod.

19. 3. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6  - 10 hod.

18. 3. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6  - 10 hod.

17. 3. (úterý) Zpívací písničky, MŠ Liteň, 8.30

16. 3. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6 - 10 hod.

14. 3. (sobota) Sobotní Klub Rádia Junior, CRo Dvojka, 19 hod.

8. 3. (neděle) Karneval, Dobříč u Prahy, 14 hod.

5. 3. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

4. 3. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

3. 3. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

2. 3. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

 

21. 2. (sobota) Karneval, Liberec - Harcov, 14 hod. 

20. 2. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 66  - 10 hod.

19. 2. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

18. 2. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

17. 2. (úterý) Karneval s Janou, MŠ Mezi školami, Praha, 9.30

14. 2. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Juior, 19 hod.

5. 2. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, Horní Počernice, 9 a 10.30

4. 2.  (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

3. 2. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

2. 2. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

 

25. 1. (neděle) Karneval s Janou, KD Žďár nad Sázavou, 15 hod.

22. 1. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

21. 1. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

20. 1. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

17. 1. (sobota) Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Juior, 19 hod

Klub Rádia Junior, ČRo Dvojka a Rádio Juior, 19 hod.

9. 1. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

8. 1. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

2014 ----------------------------------------------------------------------

17. 12. (středa) Čertovské vystoupení, Černošice, 8.30 a 10 hod.

16. 12. (úterý) Čertovské vystoupení, Černošice, 8.30 a 10 hod.

13. 12. (sobota) Moderování vánoční akce s Rádiem Junior, Praha Zličín
7. 12. (neděle) Čertovské vystoupení, Rudoltice, 14 hod. 

6. 12. (sobota) Čertovské vystoupení, Josefův Důl, 16 hod.

4. 12. (čtvrtek) Čertovské vystoupení, MŠ Pohádka, Praha 15.30

4. 12. (čtvrtek) Čertovské vystoupení, MŠ Fialka, Praha - Řepy, 9.30

3. 12. (středa) Čertovské vystoupení, MŠ Jílové u Prahy, 9.30

2. 12. (úterý) Rádio Junior na cestách, Divadlo K. Hackera, Praha 8, 9 a 10.30

 

28. 11. (pátek) Hrátky s češtinou, Městské divadlo, Žďár nad Sázavou, 9 a 10.30

27. 11. (čtvrtek) Hrátky s češtinou, Městské divadlo, Žďár nad Sázavou, 11 hod. 

25. 11. (úterý) Rádio Junior na cestách, Divadlo K. Hackera, Praha 8, 9 hod.

21. 11. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

20. 11. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

19. 11. (středa) moderování akce Zpívejte denně 10 minut se svým dítětem, Liberec, 13.30 - 17 hod.

19. 11. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

18. 11. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

17. 11. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

12.11. (středa) Jana a Vladimír, Ta naše písnička, Kostomlaty pod Milešovkou, 9.30

7.11. (pátek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

6. 11. (čtvrtek) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

5. 11.. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

4. 11. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

3. 11. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

 

22.10. (středa) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

21.10. (úterý) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

20.10. (pondělí) Ranní vysílání Rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

10.10. (pátek) Ranní vysílání rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

9.10. (čtvrtek) Ranní vysílání rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

8.10. (středa) Ranní vysílání rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

7.10. (úterý) Ranní vysílání rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

6.10. (pondělí) Ranní vysílání rádia Junior ČRo, 6.30 - 10 hod.

28.9. (neděle) Dopravka s Dopravkou, Sraz veteránů, Mladá Boleslav

 

26.9. (pátek) Ranní vysílání rádia Junior, 6.30 - 10 hod.

22.9. (pondělí) Předávání cen Rádia Junior, budova Českého rozhlasu, 16 hod. 

13.9. (sobota) Jana - Jičín - město pohádky, s ČRo Hradec Králové, 12 hod.

11.9. (čtvrtek) Rádio Junior na Jičín - město pohádky, 10 hod.

4.9. (čtvrtek) Praha 9 - Prosek, 14.15 (přesunuto kvůli špatnému počasí z 2.9.)

31.8. (neděle) Dolní Beřkovice, 14.30

 

30.8. (sobota) Čakovice, 15 hod.

2.8. (sobota) Hostinné, 13 hod.

19.7. (sobota) Hronov, 14 hod.

 

28.6. (sobota) Chodová Planá, 10 hod.

27.6. (pátek) Vítání prázdnin, Plzeň

19.6. (čtvrtek) Koncert pěveckého sboru Osmikvítek, KD Krakov, Praha 8

12.6. (čtvrtek) Pasování budoucích prvňáčků, MŠ Štěpničná, Praha 8

7.6. (sobota) Den dětí, Dobřejovice

5.6. (čtvrtek) Zahradní slavnost, MŠ Šestajovice

4.6. (středa) Festival Zvoneček - Přehlídka pěveckých sborů předškolních a mladších školních dětí, KD Ládví, Praha 8

4.6. (středa) Den dětí v Hradčanské galerii, Praha 1, 17 hod.

2.6. (pondělí) Pasování budoucích prvňáčků, MŠ Šiškova, Praha 8

 

31.5. (sobota) Den dětí, hřiště, Dobříč, 9.30

 

 

 

31. 8. (středa) Klub Rádia Junior, ČRo Rádio Junior a Dvojka, 19 hod. (živě)